Serdecznie zapraszamy

Urlop na Mazurach

Jeśli marzycie Państwo o prawdziwym odpoczynku
- zapraszamy na Mazury !

 

Wygodne domki nad jeziorami Narie oraz Ruda Woda,
w uroczym otoczeniu lasów zapewnią niezapomniany relaks
w bliskim kontakcie z przyrodą.

Ewa Gałuszka
Domek letniskowy

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem:

(089) 757 25 18
kom. 505 154 906

lub wysyłając e-mail na adres: ewagaluszka@wp.pl

Nie zostawimy Nikogo bez
odpowiedzi!!!

Atrakcje w okolicy

Krajobrazy Warmii i Mazur

Krajobrazy Warmii i Mazur

Krajobraz regionu został ukształtowany przez oddziaływanie lodowca kontynentalnego, który nasunął się tu w plejstocenie – efektem tego jest bardzo urozmaicona rzeźba terenu, składająca się głównie ze wzgórz morenowych, licznych pagórków, lasów, rozległych równin, rezerwatów i pomników przyrody oraz oczywiście tysięcy jezior, które są największą atrakcją regionu.
przeczytaj więcej »
Kanał Ostródzko-Elbląski

Kanał Ostródzko-Elbląski

Kanał Ostródzko-Elbląski to żeglowna droga wodna w województwie warmińsko-mazurskim. Jego długość wynosi ponad 82 km – jest tym samym najdłuższym kanałem żeglownym w Polsce. Przy budowie kanału wykorzystano jeziora leżące na różnych wysokościach. Różnica poziomów wynosi 100 m. Swoją oryginalność Kanał zawdzięcza systemowi 5 pochylni, po których statek jest przetaczany na specjalnych platformach ustawionych na szynach.
przeczytaj więcej »
Zamek Krzyżacki w Malborku

Zamek Krzyżacki w Malborku

Zamek Krzyżacki w Malborku to gotycka twierdza obronna wzniesiona przez Krzyżaków w latach 1274-1457. Jest jedną z największych twierdz średniowiecznej Europy i przykładem średniowiecznej architektury obronnej. Pod względem kubatury jest największym w Europie zamkiem z cegły.
przeczytaj więcej »
Informacje dla wędkarzy

Informacje dla wędkarzy

Pobyt nad jeziorem to także możliwość spełniania pasji wędkarskich. W poniższej zakładce przedstawiamy Państwu aktualne ceny zezwoleń wędkarskich oraz dominujące w jeziorach Narie oraz Ruda Woda ryby.
przeczytaj więcej »